Informacje - Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS

Firma ogólnobudowlana
Firma

AS

Przejdź do treści

Nowa strona firmy

Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS
Opublikowane według w Wydarzenia · 1 Grudzień 2017
Po wielu latach działalności przyszedł również czas na to, że nasza firma również posiadać będzie stronę internetową - takie są realia, że wiele osób już, właśnie w internecie, poszukuje konktaktu do firm, nawet budowlanych. Zdarza się również tak, że jak znamy firmę dobrze, ale zagubimy telefon to możemy go szukać właśnie w internecie. Nie ma się czemu dziwić, chociaż gdy zaczynałem zawodową pracę to komputer był fenomenem, nie wspominając już o podłączeniu go do internetu.
Teraz okazuje się, że to właśnie przy pomocy internetu poszukujemy rozmaitych informacji na temat usług budowlanych, wiadomości na temat konkretnych materiałów budowlanych. Okazuje się, że działa to również na lokalnych rynkach, np. szukając elektryka w Ostrołęce wystarczy wpisać Instalacje elektryczne Ostrołęka, aby uzyskać informacje na temat ofert właśnie z rejonu Ostrołęki.
Mamy nadzieję, że również w ten sposób będą nasi potencjalni Klienci mogli również uzyskać informacje o naszej firmie budowlanej. Mamy jednak świadomość, że stronę naszą trzeba jeszcze rozbudować, aby była w pełni funkcjonalna. Chcemy, aby w niedalekiej przyszłości pojawił się cennik usług budowlanych - przynajmniej taki orientacyjny, albo przynajmniej informacja na temat sposobu wyceny poszczególnych prac budowlanych. Być może przedstawimy także kompletne wyceny za budowę domów jednorodzinnych np. w stanie deweloperskim. Czas pokazę, ale jesteśmy pełni nadzieji na to, że strona będzie funkcjonować i będzie przydatna tym, którzy chcą skorzystać z naszych usług budowlanych i remontowych.


Gdzie pracujemy?

Obsługujemy miejscowości: Ostrołęka, Kadzidło, Myszyniec, Łyse, Baranowo, Lelis, Olszewo-Borki, Rzekuń, Krasnosielc, Sypniewo.
Usługi ogólnobudowlane: budowa domów, tynkowanie, posadzki, ocieplenia, elewacje, kostka brukowa.
Wróć do spisu treści