Informacje - Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS

Firma ogólnobudowlana
Firma

AS

Przejdź do treści

Firmy budowlane powstają i upadają

Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS
Opublikowane według w Wydarzenia · 8 Luty 2018
Rynek budowlany pod tym względem jest dość specyficzny. Pozornie może wydawać się, że założenie firmy i jej prowadzenie to prosta sprawa. Jednak statystki pod tym względem są dość jednoznaczne. Niewiele firm działa dłużej niż dwa lata na rynku usług budowlanych. Dlaczego tak się dzieje?
W wielu przypadkach jest tak, że młody, ambitny człowiek popracuje trochę w jakiejś firmie i po roku czy dwóch dochodzi do wniosku, że tego typu usługi może świadczyć samodzielnie. Zakłada więc firmę i daje pierwsze ogłoszenia, zdobywa pierwsze zlecenia. Wszystko na początku wygląda dość obiecująco, ale z czasem poawiają się potrzeby, aby działalność dofinansować. Wówczas okazać się może, że  obliczane zyski nie wyglądają już tak dobrze, bo zawsze jest coś do kupienia, zawsze trzeba jakość doposażyć się w sprzęt, pojazd itd.
Po dwóch latach prowadzenia firmy budowlanej, wtedy kiedy dodatkowo kończy się okres, w którym przedsiębiorca płacił mniejsze składki ZUS właściciel nowej firmy albo przechodzi do szarej strefy, albo kończy swoją działalność. Przetrwają tylko ci, którzy umieją odpowiednio kalkulować koszty i rozumieją zasady panujące na rynku.
W naszej firmie budowlanej możemy mówić o stabilizacji. To już wiele lat prowadzenia firmy i w usługach budowlanych czujemy się bardzo dobrze.


Gdzie pracujemy?

Obsługujemy miejscowości: Ostrołęka, Kadzidło, Myszyniec, Łyse, Baranowo, Lelis, Olszewo-Borki, Rzekuń, Krasnosielc, Sypniewo.
Usługi ogólnobudowlane: budowa domów, tynkowanie, posadzki, ocieplenia, elewacje, kostka brukowa.
Wróć do spisu treści