Informacje - Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS

Firma ogólnobudowlana
Firma

AS

Przejdź do treści

Bramy do hal przemyslowych

Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS
Opublikowane według w Nowości · 8 Luty 2019
Każda firma, która podejmuje różne wyzwania ma również potrzebę zamawiania różnych elementów z firm zewnętrznych. Tak dzieje się także w przypadku budowy hal przemysłowych, gdzie mieliśmy potrzebę zamówić bramy segmentowe przemysłowe. Analiza rynku wykazała, że nie każdy producent bram jest w stanie dobrze dopasować się do wymagań inwestora - chodzi oczywiście o specyficzny wymiar bramy do dużej hali, a konkretnie magazyn paszy dla zwierząt.

Poszukiwania bramy zaprowadziły nas do strony: http://bramy-ryterna.pl/bramy-do-hali i ta oferta wydałą nam się bardzo korzystna nie tylko ze względów cenowych, ale także ze względu na solidność rozwiązań. Na co zwracaliśmy uwagę? Przede wszystkim sprawdziliśmy sztywność paneli, gdyż w bramach o wymiarach 6 m szerokości ten aspekt jest bardzo ważny. Okazało się, że można tutaj być pewnym ich jakości, gdyż producent był w stanie pokazać realizacje, gdzie osiągano wymiary bram nawet do 12 m szerokości. Przy tym zestawieniu nasza brama do hali wydaje się niewielka.

Kolejną sprawą było to, że mamy tutaj dość spory wybór kolorów. W standardzie jest oferowany kolor zielony i to w dwóch różnych odcieniach co bardzo ucieszyło inwestora - jak wiadomo, kolor zielony do obiektów rolniczych nadaje się znakomicie. Można oczywiście zamówić popularny kolor RAL 7016 czy też RAL 9006,jednak w tym przypadku postawiliśmy na kolor zielony RAL 6009.

W jednej bramie musieliśmy także zastosować okienka, z czym również nie było żadnego problemu. Po wysłaniu zapytania, w ciągu kilku godzin otrzymaliśmy dobrą ofertę, dokładnie opisaną, ze wszystkimi potrzebnymi wymiarami, które pozwalały nam bez błędu wykonać konstrukcje nośną pod bramę, pod prowadnice pionowe i poziomie (do podwieszenia).

W między czasie mieliśmy okazję zobaczyć bramy tego producenta na innych budowach i całość wygląda bardzo dobrze. Mieliśmy okazję zobaczyć bramę w hali, a właściwie kilka bram przemysłowych w kolorze grafitowym, które były zamontowane od strony południa, miały wymiary 4000x4000 mm i co ciekawe, po 5 latach użytkowania nic nie działo się z kolorem. Dlatego uważam, że można mieć bardzo dobrą opinię o bramach firmy RYTERNA.


Gdzie pracujemy?

Obsługujemy miejscowości: Ostrołęka, Kadzidło, Myszyniec, Łyse, Baranowo, Lelis, Olszewo-Borki, Rzekuń, Krasnosielc, Sypniewo.
Usługi ogólnobudowlane: budowa domów, tynkowanie, posadzki, ocieplenia, elewacje, kostka brukowa.
Wróć do spisu treści