Informacje - Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS

Firma ogólnobudowlana
Firma

AS

Przejdź do treści

Budowa domu 2018 - stan surowy zamknięty lub otwarty

Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS
Opublikowane według w Nowości · 29 Marzec 2018
Sezon budowlany rozpoczyna się na dobre. Prognozy na rok 2018 są dobre dla budownictwa jednorodzinnego. My również przygotowujemy się do sezonu i już teraz przygotowujemy grafiki prac na rok 2018. Przyjmujemy zlecenia na budowy domów jednorodzinnych do stanu surowego otwartego i zamkniętego. Istnieje również możliwość, aby w tym roku wykonać kilka prac do stanu deweloperskiego - zapraszamy więc wszystkich chętnych, aby zapoznali się z naszą ofertą.
Realizujemy zadania kompleksowo. Ważną dla nas sprawą jest, aby cała budowa domu przebiegała sprawnie, dlatego wyceniamy prace budowlane razez z materiałami. To nasza firma organizuje całe zaplecze budowy, dostawy materiałów, ustala terminy dostaw i warunki. Dlatego jesteśmy w stanie gwarantować odpowiedni poziom prac i to, że dom zostanie zbudowany zgodnie z terminami. Oczywiście istnieje jakieś ryzyko związane z pogodą, która może przeszkodzić w budowie, ale prawdą jest również to, że nasza firma pracując ekipą 6 lub 10 osobową jest w stanie dość szybko i sprawnie doprowadzić budowę do końca w odpowiednim czasie.


Gdzie pracujemy?

Obsługujemy miejscowości: Ostrołęka, Kadzidło, Myszyniec, Łyse, Baranowo, Lelis, Olszewo-Borki, Rzekuń, Krasnosielc, Sypniewo.
Usługi ogólnobudowlane: budowa domów, tynkowanie, posadzki, ocieplenia, elewacje, kostka brukowa.
Wróć do spisu treści