Informacje - Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS

Firma ogólnobudowlana
Firma

AS

Przejdź do treści

Fotowoltaika - nowoczesne instalacje

Firma Budowlana Ostrołęka | Usługi Remontowe i Budowlane AS
Opublikowane według w Nowości · 1 Maj 2018
W najbliższym czasie coraz większym zaiteresowaniem będą cieszyły się instalacje fotowoltaiczne. Polacy są już bardziej zamożni i stać ich teraz na to, aby zacząć oszczędzać. Jedną z form oszczędzania są inwestycje, które po jakimś czasie dają korzyści. Bez znaczenia czy fotowoltaika będzie kosztować 20 czy 30 tys zł, prawdziwym celem jest zminimalizowanie rachunków za energię elektryczną.

Jeśli dodamy do tego preferencyjne kredyty na fotowoltaikę to rzeczywiście taka instalacja może się opłacać nawet w sytuacji, gdy nie mamy własnych środków finansowych. Wszystko można dość skrupulatnie obliczyć i zamienić rachunek za energię elektryczną na ratę kredytu.

Żywotność paneli fotowoltaicznych szacuje się na minimum 25 lat. Nie oznacza to, że po tym okresie od razu przestają one produkować prąd. Ale jeżeli nawet by tak było, to w sytuacji gdy instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 8 czy 10 latach to kolejne lata pracuje już na naszą korzyść. Trzeba też wiedzieć, że ceny energii elektrycznej będą rosły, a im wyższa cena za energię tym szybciej spłaca się instalacja.

Więcej na ten temat można przeczytać na: fotowoltaika Ostrołęka.


Gdzie pracujemy?

Obsługujemy miejscowości: Ostrołęka, Kadzidło, Myszyniec, Łyse, Baranowo, Lelis, Olszewo-Borki, Rzekuń, Krasnosielc, Sypniewo.
Usługi ogólnobudowlane: budowa domów, tynkowanie, posadzki, ocieplenia, elewacje, kostka brukowa.
Wróć do spisu treści